עידן שירותי מידע וחקירות הוא משרד חקירות בתל אביב המספק שירותים רב תחומיים לגילוי ואיתור מידע בתחומים שונים ומגוונים בארץ ובעולם. בעמוד שלפניכם תוכלו לקבל טעימה משפע השירותים המוצעים לכם על ידינו, במקצועיות גבוהה ולשביעות רצונכם המלאה.

משרד חקירות בתל אביב – חוקר פרטי לשירותכם קרוב לבית

אם אתם מחפשים חוקר פרטי שיברר עבורכם את המידע הנחוץ לכם באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט, הברירה הטבעית היא פנייה למשרד חקירות מקומי, מקצועי ומוביל בתחומו. עידן שירותי מידע וחקירות הינו משרד חקירות בתל אביב שלא משאיר מקום לשום ספקות ומבצע עבודה יסודית לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיו. משרד החקירות "עידן"יספק לכם חוקר פרטי מנוסה ומוסמך שיכול לבצע עבודות חקירה סבוכות ביותר תחת לחץ ודיסקרטיות רבה, במקצועיות, יסודיות ובמהירות גבוהה.

משרד חקירות בתל אביב – שפע של התמחויות

עידן שירותי מידע וחקירות הינו משרד חקירות רב תחומי, בינלאומי, המספק שירותים בארץ ובחו"ל בנושאי מידע וביטחון שונים ומגוונים. המשרד מעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המתאימים בכל תחום – חוקר פרטי בתל אביב לחקירות מקומיות במרכז הארץ, אנשי אבטחת מידע לבדיקה של תקינות מערכות מידע, הצפנה וקידוד ברחבי הרשת הגלובלית, יועצים ביטחוניים בנושאי הביטחון הפיזי ושפע של שירותים משלימים. אם אתם מחפשים משרד חקירות בתל אביב עבור חקירות רקע, איתור נכסים, איתור יורשים או צוואות, ואפילו שירותי איתור נעדרים וחטופים, הגעתם למקום הנכון!

הציוד המשוכלל בתחום

בכל צורך ביטחוני, בכל חקירה והתעניינות, ובכל שלב בתהליך אבטחת מידע,הצפנתו וקידודו, עולה הצורך בשימוש בציוד מיוחד לצרכי המשימה הספציפית שמונחת על הפרק. אנשי המקצוע של עידן שירותי מידע וחקירות, משרד חקירות בתל אביב המספק שירותים לאזורים גיאוגרפיים נרחבים ברחבי הארץ, מסוגלים לבצע את עבודות התיאום הנדרשות ולפעול בשיתוף פעולה תוך כדי שיתוף משאבים, אנושיים וטכנולוגיים כאחד להשגת התוצאה הרצויה. אנשי המקצוע המיומנים עושים שימוש אך ורק בציוד המשוכלל ביותר בתחום, ציוד שמבטיח כי המטרה הרצויה תושג ללא עיכובים, בדיסקרטיות מלאה ובדיוק רב ככל הניתן.

שירותים משלימים לחקירות

בניגוד למה שרבים חושבים, חקירות פרטיות לא חייבות לעסוק אך ורק במקרי בגידה, העלמות כספים או גילוי של מעשים אסורים. פעמים רבות מדובר בחקירות אישיות רגילות, שלא נובעות מחשד מסוים, אלא באות דווקא להסיר אותו. בין השירותים המשלימים שאנו מספקים תוכלו למצוא שירותי גרפולוגיה המשלימים את חקירת האישיות המתבצעת על ידינו, ושירותים משלימים נוספים שלא מגיעים דווקא מדוקטרינת החקירות הטהורות, אלא מתחומי איסוף מידע ואבחון נוספים.

הליכי בוררות

אחד השירותים הניתנים במשרדינו בתל אביב ובאשדוד, וכן בבית הלקוח, הוא הליכי בוררות פנימיים. מתוך שנים של ניסיון והתמודדות עם מקרים קשים וסבוכים שבהם הדקויות עומדות על קוצו של יוד, המשרד פיתח הבנה כי פעמים רבות כל מה שצריך הוא רק גישור נכון כדי לפתור את הבעיה. גישור נכון לא מרמז בהכרח על פשרה והסכמים, לעתים מדובר בחשיפת המידע העומד לרשות שני הצדדים בצורה מושכלת, ממש כמו במשחק קלפים. פיסת מידע אחת שנחשפת על ידי אחד הצדדים עשויה להוביל לחשיפה של פרט מידע חיוני אחר מהצד השני, ובכך למעשה להשלים את המעגל ולאפשר לבעיות סבוכות להיפתר במהירות וביעילות מאחורי שולחן דיונים.