איתור נעדרים, חטופים
ואיתורים מיוחדים

לא אחת, מופרת שיגרת החיים המוכרת לנו ואתגר מיוחד, ולא תמיד נעים, צץ לא בהפתעה גמורה! אתגרים אלה עלולים להתרחש לנו, לבני ביתנו, למכרנו וליקירנו. לעיתים האירוע עצמו נובע מתהליך גלוי או סמוי, לעיתים בהפתעה גמורה, לעיתים עם סיבות ולעיתים בלעדיהם, לעיתים ע"י תרומה כזו או אחרת ולעיתים ע"י זר לנו המופעל ממניעים שונים.
בשפתנו המקצועית, כל האירועים מהסוג הזה נכללים בקבוצת הפעילות המיוחדת. בקבוצה זו נמצאים האיתורים המיוחדים, איתור נעדרים, איתור חטופים ועוד.

ייעוץ בטחוני – הדרך הבטוחה לשמור על החברה

בשפתנו המקצועית, כל האירועים מהסוג הזה נכללים בקבוצת הפעילות המיוחדת. בקבוצה זו נמצאים האיתורים המיוחדים, איתור נעדרים, איתור חטופים ועוד.

למשרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" ניסיון רב שנים של איתור נעדרים, חלקם נעדרו כתוצאה מבלבול או מחלה, חלקם נעדרו מתוך כווננה למנוסה, חלקם נעדרו נוכח מצוקה, אחרים נעדרו ונבלעו לתוך כתות ומסגרות רוחניות מתבודדות ועוד. כמו כן עסקנו לא מעט, בארץ ובחו"ל באיתור חטופים כגון ילדים בסכסוך משפחתי חטיפות על רקע דתי ועוד.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מתמחה באיסוף מידע תשתיתי, התחקות אחר עקבות הנעדרים/ חטופים/ מתבודדים ועוד בארץ ובחו"ל. לרשותנו קשרים בינלאומיים, מקורות מידע בפריסה רחבה ויכולות גבוהות בניהול אירועים מורכבים מסוגים שונים.

במרוצת השנים זכינו, במסגרת פעילותנו ב-"איתורים מיוחדים", להצלחות רבות אך גם לא מעט לכישלונות. בד"כ הכישלונות נבעו מהיסוסים ותהליכים ארוכים של מזמיני החקירה לשלב אותנו בפעילות המקצועית הן בביצוע והן בניהול הפעילות. כידוע, במקרים מהסוג הזה לממד הזמן יש חשיבות קריטית העלולה לתרום לאיבוד הקשר לצמיתות ואף לעלות בחיי אדם.

ניהול התיק, איסוף המידע, ניתוחו ועיבודו נעשים במומחיות ודייקנות בידי צוות חוקרים וותיקים. כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי חוקר פרטי בכיר ממשרדנו, הקובע את המדיניות, האסטרטגיה והטקטיקה הדרושה להשגת תוצאות מדויקות למזמין החקירה.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מעניק שירותים רבים בתחום האיתורים המיוחדים ובניהם: איסוף מידע ונתונים עובדתיים, איתור עדים, חקירת זירות אירוע, אימות נתונים, תיעוד ממצאים, איתור נעדרים, איתור חטופים, איתור אנשים בכתות מיוחדות ועוד.

בניית תיקי גירושין
(כלכלי ובגידות)

חקירות פליליות

חקירות מחשבים ומדיה דיגיטלית

חקירות רקע על פרטים, ארגונים וחברות

חקירות מורכבות לאיתור נכסים

חקירות כלכליות מסחריות

איתור יורשים וצוואות

איתור נעדרים, חטופים ואיתורים מיוחדים

חקירות נזיקין

חקירות לקידום ומיצוי הליכי הוצאה לפועל

פגיעה בזכויות יוצרים

חקירות מעולם דיני העבודה