שירותי ביטחון במיקור-חוץ

מי יכול וצריך לנהל את מערך הביטחון הארגוני? אלו ארגונים ראוי שיהיה להם מנהל מערך ביטחון?
בעבר הרחוק, המרחב הפרטי היה ברור יותר, מוגדר יותר ו"מסומן" יותר. החדירה למרחב הפרטי של האחר הייתה נחשבת לעבירה, ובחלק מין המקומות, כמו במדינות רבות בארה"ב, רשאי אדם (ע"פ חוק!) לנהוג באלימות כלפי "מבקר" לא מוזמן.

ע"מ לקיים עבירת רכוש או נזק אחר היה צורך לחדור למרחב הפרטי של אדם ולגרום נזק או זדון. החפץ בהגנה, צרך ייעוץ ביטחוני פיזי. עם המהפכה התעשייתית ולאחריה המהפכה הדיגיטלית והגלובליזציה בכללותה ניתן היה לבחור בין שלל האפשרויות ולייצר תמהיל הגנות רחב אל מול "האיום הפיזי"!

ההתמודדות עם האיומים המתפתחים הובילה את מקצוע הביטחון להתמודד עם קבוצת איומים חדשה המוכרת לנו מתחום אבטחת המידע והידע! מעת זו נדרשנו להקפיד ולאבטח את נכסנו המאופיינים במידע כתוב, חומרים מילוליים ופיזיים וכמובן את הידע המתפתח ונצבר. הפתרונות לאיומים אלה היו רבים יותר ומורכבים יותר. בעוד דיסציפלינה זו הולכת ומתפתחת התעורר העולם המודרני לשלב הבא בהתפתחות האיומים.

בשנים האחרונות, אנו חווים מהפכה אשר ממצבת את מרכז חיינו ופעילותנו, הן האישיים והן הכלכליים- מסחריים, סביב המחשב ומוצריו. המסחר, התעשייה, המחקר והמדע, כולם צורכים- מסתמכים- נעזרים ופועלים בסביבה מתוקשבת. נכון הוא הדבר גם לחיים הפרטיים של כולנו וגם בפעילות העסקית.

אנו בחברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מאמינים כי הביטחון הוא מקצוע ולכן: מנהלים אינם צריכים לנהל את ביטחון הארגון, ביטחון זהו מקצוע מורכב ובעל משמעות לארגון, מאמץ המניעה חוסך משאבים ושווה זהב וכן מדיניות ביטחונית משפרת בהכרח את רמת הביטחון, רמת הבטיחות וניצול המשאבים הארגוניים.

חברת ייעוץ ביטחוני "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מתמחה במניעה! ומעניקה שירותים רבים בתחום הביטחון. לפונים אלינו עומד רווח גדול בכךשאנו עסוקים רוב ימות השנה בחקירה ופיצוח פשיעה דיגיטלית ברשת והיתרון היחסי הנובע, ברור הוא!

חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מעניקה שרותי קב"ט במיקור- חוץ לארגונים בהם אין קב"ט מקצועי העוסק בתחום הביטחון וניהולו כמקצוע! לאחר ריכוז הנתונים המייחדים את הארגון אנו מציבים קב"ט ע"פ הצורך והמועדים הנחוצים לארגון במגמה להקטין את האיומים, הפחת והנזק הנגרם מאי ניהול או ניהול חלקי ולא מקצועי.

להלן חלק מהשירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו: סקרים ביטחוניים לארגונים וחברות, ניתוח איומים וקביעת מדיניות ביטחונית מומלצת, הכנת תיקי מתקן, הכנת נהלי ביטחון, השמה, הטמעה, אכיפה ובקרה.

אבחון אישויותי ביטחוני

הטמעת מערכות ביטחון

שירותי ביטחון במיקור חוץ

אבטחת הידע

ייעוץ ביטחוני פיזי

אבטחת מידע קלאסי

מצלמות סמויות טמ״ס

הכנת תיקי מתקן