עידן ייעוץ ביטחוני

עידן שירותי בטחון מתקדמים היא חברה בעלת ניסיון רב באפיון מערכות הביטחון והאבטחה הקיימות בעסק ובמתן הצעות לשיפור רמת האבטחה הממוחשבת והפיזית כאחד.
צוות היועצים "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מתמחה במתן ייעוץ בטחוני בתחום הביטחון הפיזי, אבטחת המידע והידע.
ירון עידן שימש כיועץ הראשי העומד בראשות צוות לשינוי סידורי הביטחון במתקן ביטחוני רגיש.
לצפיה בשירותים

אבחון אישויותי ביטחוני

הטמעת מערכות ביטחון

שירותי ביטחון במיקור חוץ

אבטחת הידע

ייעוץ ביטחוני פיזי

אבטחת מידע קלאסי

מצלמות סמויות טמ״ס

הכנת תיקי מתקן

למרות שהמושג יעוץ ביטחוני נשמע מאוד ממלכתי ומתאים למי שנמצא בדרגים בכירים בהנהגת המדינה, הרי שהיום כל הנושא של ייעוץ בטחוני לעסקים ולחברות הפך מאוד פופולארי, ולא בכדי. אין ספק שלאור האפשרויות שתוארו לעיל ואחרות שלא הוזכרו כאן לביצוע גניבת רעיונות ומידע מעסקים, חשוב מאוד לקבל את כל המידע שיוכל לסייע לנו למנוע זאת. במסגרת התהליך יגיע אליהם יועץ מוסמך המתמחה בתחום, והדבר הראשון שיעשה הוא לאפיין את העסק או את החברה שלכם מבחינת מערכות האבטחה המצויות בו. חשוב לציין, כי השירות אינו מתייחס רק לגניבת מידע וחומר ממחשבי הארגון, אלא גם לביצוע מעשי גניבה והשחתה פיזיים הן על ידי עובדי המקום והן על ידי גורמים עוינים חיצוניים.

לאחר אפיון העסק מכל הבחינות הללו ישב היועץ יחד אתכם וישמע מכם אילו מערכות קיימות במקום, מה הבעיות העיקריות בתחום האבטחה והביטחון ומה הייתם רוצים להשיג. לאחר מכן יכתוב היועץ עבורכם דוח מקיף הכולל את כל הפתרונות שיש ליישם, לפי דעתו המקצועית, בעסק או בחברה שלכם. את כל הרעיונות והפתרונות שתרצו לקבל – החברה שבחרתם תשמח לסייע לכם ליישם באמצעות כל האמצעים העומדים לרשותה.
יועץ בטחוני בכיר ממשרדנו יתווה את התכנית המקצועית והמותאמת ביותר לצרכי הלקוח.

ייעוץ בטחוני – קווים לדמותו

בעידן בו אנחנו חיים, עידן שהוא כולו ממוחשב, אנחנו, כבעלי חברות ועסקים, חשופים כל העת לפגיעות בעסק שלנו. זאת משום שעל אף שהאמצעים הממוחשבים מקלים עלינו מאוד את ניהול העסק, חשוב לזכור שהם גם מהווים, לעתים, פרצה שקוראת לגנב.

אנשים בעלי ידע בתחום המחשבים ואשר עובדים בחברות מתחרות או שמעוניינים להזיק לחברה שלנו מכל סיבה אחרת, יכולים להשיג לעצמם גישה לרשת המחשבים שלנו, ולבצע ריגול תעשייתי כמעט באין מפריע.
בנוסף לכך ישנן שיטות מתוחכמות נוספות אשר באמצעותן ניתן לפגוע בנכסים העסקיים שלנו באמצעות המערכות הממוחשבות ובכלל, ולכן עלינו לעשות כל שביכולתנו כדי למנוע את המעשים הללו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות אל חברה המספקת שירותי ייעוץ בטחוני.

אנו מתחייבים

לסטנדרטים שירותיים חסרי תקדים על מנת להמשיך,
להוביל ולקדם את קהל לקוחותינו להישגים ולתוצאות אופטימליות.

אנו מתחייבים להקשיב ולא להכתיב!

 אנו מתחייבים לפעול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר!

 אנו מתחייבים לשקוד ולהניב תוצאות מקצועיות ואיכותיות!

 אנו מתחייבים לפעול בכל הדרכים האפשריות להשגת מטרותיו וצרכיו של הלקוח!

אנו מתחייבים לפעול באופן מקצועי ויעיל אשר יחסוך ללקוח הוצאות מיותרות!

 אנו מתחייבים להצטיין בכושר ארגון ומהירות תגובה לאירועים!

 אנו מתחייבים לשמירת דיסקרטיות ונאמנות אישית!

 אנו מתחייבים לסייע מתוך תודעת שירות גבוהה ולהעניק ללקוחותינו יחס מסור ואישי!

חזון וערכים

חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" תעניק שירותי ייעוץ, הטמעה ואימון בתחומי הביטחון הפיזי, אבטחת המידע והידע.
חברת עידן תעמיד לרשות לקוחותיה את מגוון המוצרים והשירותים המתקדמים ביותר הן ברמת הייעוץ, השירות וכן ברמה הטכנולוגית.
חברת עידן מכירה ביתרון הטכנולוגי ותפעל לעמוד בחזית החידושים הטכנולוגיים והפתרונות היעילים והמועילים ביותר לקהל לקוחותיה.
חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" תפעל ותבסס את פעילותה על ערכי המקצועיות, אמינות, מהימנות, שירותיות ודיסקרטיות לתועלת לקוחותיה.