חקירות רקע על פרטים, ארגונים וחברות

בעבר, רוב העסקות נוהלו לוקאלית, כך שבדרך כלל הייתה היכרות כלשהי בין הצדדים לעסקה. בעידן המודרני, גם עסקים קטנים, מנהלים מעבר מעסקה לוקאלית לעסקה גלובלית. כיצד אם כך, ניתן להקטין את רמת הסיכון בביצוע עסקאות, מסחר ועוד עם חברות או אנשים שאין לנו היכרות אישית אם בכלל.

דילמות וקונפליקטים דומים עולים כאשר מנהלים מו"מ למיזוג חברות, להוספת שותפים ואו מינוי עובדים בכירים. הכילים העומדים בפני מקבלי ההחלטות מצומצם ומתבסס בעיקרו על מידע וולונטרי.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מציע שיפור וייעול סל- הכילים לחברות מסחריות, תאגידים ולעסקים פרטיים בכל גודל ומכל סוג.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מתמחה בדיני המעמד האישי בישראל, ופועל באופן סכמתי בשני מישורים: הראשון עוסק בהיבטים הכלכליים והשני באיסוף מידע ובחשיפת ראיות.
בעידן המודרני, "מתחברים" זוגות בהתקשרויות שונות, חלקן דתיות, חלקן אזרחיות, חלקן משפטיות וחלקן באופן כזה התואם את תרבותם, אמונתם וחירותם. ל"חיבורים" אלה יש משמעויות משפטיות שונות במדינות שונות ובתרבויות מסוימות אף נוצרים קונפליקטים מסוגים שונים.

איסוף המידע, ניתוחו ועיבודו נעשים במומחיות ודייקנות בידי צוות חוקרים וותיקים. כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי חוקר פרטי בכיר במשרדנו, הקובע את המדיניות, האסטרטגיה והטקטיקה הדרושה להשגת תוצאות מדויקות למזמין החקירה.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מעניק שירותים רבים בתחום חקירות הרקע ובניהם: איסוף מידע עסקי, איסוף מידע כלכלי, בחינת החוסן הכלכלי, "היסטוריה משפטית", רקע אישי ואישיותי, שירותי עיקוב ותיעוד, רקע פלילי, אימות נתונים, בחינת מהימנות קורות החיים (רזומה) ועוד.

המקצועיות והניסיון שלנו בתחום החקירות מאפשרים לנו לארגן את תהליכי העבודה בצורה יעילה, כך שהחקירה תגיע אל סיומה המוצלח בתוך לוח זמנים מצומצם. המשמעות היא לא רק זמני המתנה קצרים יותר עבור הלקוח, אלא גם חיסכון משמעותי בהוצאות. אין דבר שיכול להחליף את הניסיון, ולכן לקוחותינו הרבים נשארים מרוצים מתוצאות העבודה שלנו.

בניית תיקי גירושין
(כלכלי ובגידות)

חקירות פליליות

חקירות מחשבים ומדיה דיגיטלית

חקירות רקע על פרטים, ארגונים וחברות

חקירות מורכבות לאיתור נכסים

חקירות כלכליות מסחריות

איתור יורשים וצוואות

איתור נעדרים, חטופים ואיתורים מיוחדים

חקירות נזיקין

חקירות לקידום ומיצוי הליכי הוצאה לפועל

פגיעה בזכויות יוצרים

חקירות מעולם דיני העבודה