חקירות מעולם דיני העבודה

דיני העבודה או משפט העבודה עוסקים בהסדרתם המשפטית של העבודה ויחסי העבודה, בתחומים שונים. לעיתים נמצא כי זכויות העובד נפגעות ולעיתים הנפגע הוא המעסיק דווקא.

התחום המשפטי העוסק בדיני העבודה הולך ומתרחב בעולם ובעקבות זאת גם בישראל אנו עדים הן במישור החקיקתי והן בפסיקה לנטיות והרחבות מסוגים שונים.

מה עושה עובד כאשר הארגון, העסק או החברה בה עבד מפנה פנים, או מתחמקת מחובותיה הכלכליים כלפיו. למרבה הצער אנו עדים לחברות פרטיות רבות אשר נוקטות צעדים חד צדדים ומותרים עובדים נאמנים ללא תנאים, פנסיה ואו פיצויים.

מה עושה מעסיק או מנהל בחברה אשר מקבל את הרושם כי עובד כזה או אחר אינו מדווח אמת, מעוות דיווחי ושעות עבודה, ולעיתים אף מפר הסכמי עבודה ביודעין ויוצר נזק כלכלי לארגון.
משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מתמחה באיסוף תשתית- ראייתית וכלכלית ומציע מגוון שירותים איכותיים לנשים וגברים, עובדים ומעסיקים אשר עומדים בפתחו של משבר חריף, משבר אשר באמצעות חקירה פרטית ניתן להקטין את מידת הנזק הצפוי.

ניהול התיק, איסוף המידע, ניתוחו ועיבודו נעשים במומחיות ודייקנות בידי צוות חוקרים וותיקים. כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי חוקר פרטי בכיר ממשרדנו, הקובע את המדיניות, האסטרטגיה והטקטיקה הדרושה להשגת תוצאות מדויקות למזמין החקירה.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מעניק שירותים רבים בתחום החקירות ובניהם:
איסוף מידע ונתונים כלכליים, איתור מעסיקים ומנהלי חברות, הרמת מסך וקישור בין חברות, עריכת דוחות מעקב סמויות, שירותי עיקוב ותיעוד, אימות נתונים, סיוע למעסיקים אשר מתעורר חשד לגבי אמינותם ומהימנותם של מי מעובדיהם ועוד.

בניית תיקי גירושין
(כלכלי ובגידות)

חקירות פליליות

חקירות מחשבים ומדיה דיגיטלית

חקירות רקע על פרטים, ארגונים וחברות

חקירות מורכבות לאיתור נכסים

חקירות כלכליות מסחריות

איתור יורשים וצוואות

איתור נעדרים, חטופים ואיתורים מיוחדים

חקירות נזיקין

חקירות לקידום ומיצוי הליכי הוצאה לפועל

פגיעה בזכויות יוצרים

חקירות מעולם דיני העבודה