בניית תיקי גירושין (כלכלי ובגידות)

הדין הנהוג במדינת ישראל, בענייני בגידות בחיי נישואין, הינו הדין האישי ולא הדין הטריטוריאלי הנהוג במדינות אחרות בעולם המערבי. הדין האישי, להבדיל מן הדין הטריטוריאלי, חל על אנשים על סמך השתייכותם לעדה או לדת מסוימת ולא על סמך מקום מושבם.

חוקר פרטי מטעמנו יעזור לך להפריך או לאמת את חששותיך. הספק בדבר בגידה בחיי הנישואין איננה דבר שקל להתמודד עמו. אנשים רבים מתקשים להמשיך בשגרת החיים כשיש להם חשדות וספקות בייחס לבן זוגם. בשביל לאמת או להפריך ספק זה, יש להשתמש בשירותיה של חברה אמינה, ומקצועית בתחום. יש לזכור שתחום החקירות בגין בגידות אינו סימפטי כלל ועל חברת חקירות לגלות רגישות רבה.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מציע מגוון שירותים איכותיים לנשים וגברים העומדים בפני הליך הגירושין. דגש מיוחד ניתן לזוגות בהם מתקיים פערים ותלות כלכלית, חברתית, תרבותית, אישית מינית ועוד.

ניהול התיק, איסוף המידע, ניתוחו ועיבודו נעשים במומחיות ודייקנות בידי צוות חוקרים וותיקים. כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי חוקר פרטי בכיר במשרדנו, הקובע את המדיניות, האסטרטגיה והטקטיקה הדרושה להשגת תוצאות מדויקות למזמין החקירה.

משרד החקירות "עידן שירותי מידע וחקירות" מעניק שירותים רבים בתחום החקירות בדין האישי ובניהם: איסוף מידע ונתונים כלכליים, חשיפת בגידות בחיי נישואין ומעילה באמון, נישואים לא חוקיים, ילדים מחוץ לנישואין, צוואות וירושות, עריכת דוחות מעקב סמויות, שירותי עיקוב ותיעוד, אימות נתונים, סיוע ל"עגונות", ילדים חטופים, אי עמידה בהסכמי גירושין, המצאות כתבי בית-דין ועוד .

בניית תיקי גירושין
(כלכלי ובגידות)

חקירות פליליות

חקירות מחשבים ומדיה דיגיטלית

חקירות רקע על פרטים, ארגונים וחברות

חקירות מורכבות לאיתור נכסים

חקירות כלכליות מסחריות

איתור יורשים וצוואות

איתור נעדרים, חטופים ואיתורים מיוחדים

חקירות נזיקין

חקירות לקידום ומיצוי הליכי הוצאה לפועל

פגיעה בזכויות יוצרים

חקירות מעולם דיני העבודה