אבטחת מידע קלאסי

בעבר הרחוק, המרחב הפרטי היה ברור יותר, מוגדר יותר ו"מסומן" יותר. החדירה למרחב הפרטי של האחר הייתה נחשבת לעבירה, ובחלק מין המקומות, כמו במדינות רבות בארה"ב, רשאי אדם (ע"פ חוק!) לנהוג באלימות כלפי "מבקר" לא מוזמן.

ע"מ לקיים עבירת רכוש או נזק אחר היה צורך לחדור למרחב הפרטי של אדם ולגרום נזק או זדון. החפץ בהגנה, צרך ייעוץ ביטחוני פיזי. עם המהפכה התעשייתית ולאחריה המהפכה הדיגיטלית והגלובליזציה בכללותה ניתן היה לבחור בין שלל האפשרויות ולייצר תמהיל הגנות רחב אל מול "האיום הפיזי"!

ההתמודדות עם האיומים המתפתחים הובילה את מקצוע הביטחון להתמודד עם קבוצת איומים חדשה המוכרת לנו מתחום אבטחת המידע והידע! מעת זו נדרשנו להקפיד ולאבטח את נכסנו המאופיינים במידע כתוב, חומרים מילוליים ופיזיים וכמובן את הידע המתפתח ונצבר. הפתרונות לאיומים אלה היו רבים יותר ומורכבים יותר. בעוד דיסציפלינה זו הולכת ומתפתחת התעורר העולם המודרני לשלב הבא בהתפתחות האיומים.

אבטחת המידע – כמומחים לביטחון ואבטחה אנו עוסקים בהגנה על שלושת מרכיבי היסוד:

 שלמות המידע
 מהימנות המידע
 זמינות המידע

חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מתמחה במניעה! ומעניקה שירותים רבים בתחום הביטחון. לפונים אלינו עומד רווח גדול בכךשאנו עסוקים רוב ימות השנה בחקירה ופיצוח פשיעה והיתרון היחסי הנובע, ברור הוא!

חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" עורכת מחקרי שוק ומצויה בשלל החידושים והפתרונות המגוונים אותםמציע השוק המקומי והבינלאומי לפתרונות וניהול מערך ביטחון פיזי ואבטחת מידע.

חברת הייעוץ "עידן שירותי ביטחון מתקדמים" מתמחה במתן ייעוץ ביטחוני לארגונים. בחינת וניתוח האיומים, קביעת מדיניות ביטחונית וקביעת נהלים ונורמות ביטחוניות.

להלן חלק מהשירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו: סקרים ביטחוניים לארגונים וחברות, ניתוח איומים וקביעת מדיניות ביטחונית מומלצת, הכנת תיקי מתקן, הכנת נהלי ביטחון, השמה, הטמעה, אכיפה ובקרה.

אבחון אישויותי ביטחוני

הטמעת מערכות ביטחון

שירותי ביטחון במיקור חוץ

אבטחת הידע

ייעוץ ביטחוני פיזי

אבטחת מידע קלאסי

מצלמות סמויות טמ״ס

הכנת תיקי מתקן